Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры
  Новини
  Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

  Сьогодні у кінотеатрі «Оскар» нарешті відбудеться вельми очікувана подія. Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!».
  Це кіно розповідає про життя сиріт та інтернатне виховання дітей в Україні.
  «Сьогодні 100 тисяч українських дітей знаходяться в системі інтернатних закладів, – говорить Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, коментуючи майбутню прем’єру. – Цей фільм розповідає правду про те, що відбувається за зачиненими дверима інтернатів. Про це вам ніколи не розкажуть ані працівники цих закладів, ані діти, які там живуть. Важкий, часом жорстокий фільм показує справжню реальність цієї системи, а також те, чому інтернат – не місце для дитини, і чому цих закладів взагалі не повинно бути в сучасній Україні.»
  «Ми почали зйомки ще 2 роки тому, – розповідає режисер фільму Леонід Канфер. – У соціальному плані це кіно про систему інтернатів, яка дісталася нам у спадок ще з радянських часів – закриту, бездушну, корумповану, з надзвичайною жорстокістю і насильством. Вперше ми покажемо не просто жахи цієї системи, але й людей, яких вона випускає в життя. Ми розповімо, з чим вони приходять до нас, чому ми змушені від них відгороджуватися, і навіть захищатися. Ви дізнаєтеся, чому випускникам інтернатів часто не дають жодного іншого вибору, окрім насильства. У загально гуманітарному плані цей фільм про найбільш запущені хвороби нашого суспільства – про тотальну нелюбов та байдужість, які бумерангом повертаються до кожного з нас, продукуючи нове покоління таких самих, недолюблених людей. Я не можу сказати, що цей фільм про повну безнадійність, тому що ми все ж покажемо, як з цього вийти.»
  Захід пройде за участі представників уряду, парламенту та офісу Президента України, представників громадськості, а також інших гостей.