Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры
  Новини
  Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

  Дякую всім цим жінкам, які служать дітям-сиротам!

  Ефективна робота з травмованими дітьми здійснюється через особисті взаємовідносини з живою людиною, а не через дотримання загального режиму бездушної системи.

  На сьогодні, вже близько 10 -ти дитячих будинків сімейного типу являються членами БФ “Мій Дім”та ми прагнемо більшого!

  Вислуховуючи протягом години людей, які служать дітям-сиротам, ще раз переконуєшся в тому, що вони дуже потребують підтримки та розуміння зі сторони соціуму та влади. 
  Адже, вони здійснюють неоціненний труд на благо суспільства, але суспільство, в свою чергу, низько оцінює цей труд та часом нелестно відгукується про їх діяльність.

  Ось такі жорстокі, часом несправедливі слова доводиться чути в свою адресу прийомним батькам та батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу.

  Ви знаєте, сьогодні складно знайти тата або маму, які б не мали проблем із вихованням своєї біологічної дитини, яка здавалося б, не зазнавала вагомих психологічних та фізичних травм. І тим не менш, навіть виховуючи “своїх” дітей, ми стикаємось з дуже тяжкими випробуваннями.
  То ж уявіть, з чим щоденно доводиться стикатись тим, хто виховує “покинутих на державу”, травмованих дітей. Так, вони отримують гроші на утримання дітей та мізерну зарплатню за любов та турботу, які щоденно віддають з “запасів” свого серця. І багато людей, до речі, вважають, що ці запаси є невичерпними.

  Ціль вищенаписаного одна – допомогти суспільству змінити своє упереджене ставлення до прийомних батьків та батьків вихователів дитячих будинків сімейного типу. Проявляйте більше розуміння та поваги до тих, хто обрав найкращу професію в світі – бути мамою та татом для покинутої дитини! 
  Держава може подолати проблеми сирітства, але за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.
  “Вставляючи валки в колеса” , ви заважаєте втілювати державну реформу – Проектний офіс з підтримки реформи ДІ ! Будьте обережні!