Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры
  Новини
  Різдвяний конвой – 2019

  4 грудня в нас пройшов незабутній захід, який відкрив сезон Різдвяних зустрічей!

  В рамках міжнародної волонтерської акції “Діти допомагають дітям”, на території нашої області, за останні три дні реалізувався благодійний проект “Різдвяний конвой – 2019”. Його ініціатором стала німецька БО
  Weihnachtspäckchenkonvoi – Kinder helfen Kindern
  (https://weihnachtspaeckchenkonvoi.de/)


  В середу, ми командою зустріли організаторів проекту, запросили представників громадських організацій, начальника служби у справах дітей міста Херсона, заступника директора ОЦСССДМ, і звичайно ж – дітей!!

  3000 подарунків надійшло для дітей нашої області! Великий відсоток різдвяних пакунків вже розвезли дітям, які проживають в інституціях, дітям ветеранів, та багатодітним сім’ям (ДРЕВО – объединение многодетных семей)


  Частину з них подарують дітям з родин в СЖО. Ми дякуємо Капліній Вірі Іванівні (начальних ССД нашого міста) та Bogdan Rudenko (заступник директора Херсонський Оцсссдм) за те, що вони допомогають родина отримати подарунки для своїх дітей.

  В найближчий час команда БФ “Мій Дім” планує відвідати прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу та передати дітям подарунки, які залишили для них команда “Різдвяний Конвой”.

  Щиро дякуємо Віталію Михайлику (директор в реабілітаційному центрі Святого Павла, Одеса) за те, що завдяки його допомозі, цього року проект зайшов і в нашу область.
  Велике спасибі Максиму Любаскіну (член керуючої ради проекту “Різдвяний конвой” ) за його великий труд в організації команди та координування всієї акції.

  Дякуємо місцевим ЗМІ, і особливо UA: ХЕРСОН за прекрасний відео-репортаж!