Новости
 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 21 червня на території Зеленопідської сільської ради пройшло засідання робочої групи з питання створення та розвитку ефективних, місцевих, соціальних послуг на території Зеленопідської об’єднаної територіальної громади

 • Наші партнери – ГО “Рідна земля” та група християн-волонтерів організували для дітей з села Коробки справжнє свято з нагоди початку літніх канікул

 • Травневі тренінгові зустрічі з підготовки кандидатів в усиновителі завершились успішно!

 • Проект “Наставництво в сім’ї” набирає все більше обертів!

 • Романтичний вікенд

 • Обучение необучаемых детей

 • Незабутній сімейний табір – В родинному колі

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры
  Новини
  Святкування Великодня

   

  Більше 100 дітей, які проживають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах, святкували з нашою командою, Свято Христового Воскресіння. 
  Дружня атмосфера, веселі ведучі, подарунки та солодощі, рухливі ігри і цікава Пасхальна вистава від родин фонду та учасників центра соціальної інтеграції – все це ми підготували, щоб допомогти родинам відчути атмосферу цього світлого весняного Свята. 

   

  Поки діти грали в ігри, їх батьків запросили на спілкування із командою Центра розвитку сім’ї та батьківства “Мій Дім” в окрему залу. В цілому, з дітьми прийшли тільки мами або бабусі. І одразу було помітно, наскільки незвичною для них є атмосфера доброго, щирого, невимушеного спілкування, де до них уважні та ставляться із повагою.

  Зазвичай, наше меркантильне суспільство зневажливо ставиться до бідності.  Бути бідним це не злочин. І ми не маємо права  знецінювати людей-малих статків, ганьбити їх, чи осуджувати. Взагалі, Суд  не є справою рук людських, але Божих, якщо звичайно не йдеться мова про адміністративне або кримінальне правопорушення.

  Кожна родина, яка,  з різних причин, опинилась у складних життєвих обставинах,  заслуговує на «Руку допомоги». Інша справа, чи скористається вона розумно цією допомогою, чи ні.  Але,  вона її точно потребує. 

  Спроможність місцевої  громади, в цілому,  залежить від її уважного ставлення до кожного члена громади. І позиція «Моя хата скраю», рано чи пізно, призведе до егоїстичного соціуму, яке виживає, задовольняючи свої потреби за рахунок пригнічення потреб оточуючих.

  Це явище вже масово спостерігається  в нашому соціумі. Нажаль.

  Наше завдання: не бути байдужим до потреби інших людей. Вчасно надана підтримка родині, що перебуває у складних життєвих обставинах , може попередити алкоголізм, насилля в родині, розлучення та  вилучення дітей.  

  Єдність громади – це дуже потужна річ. Уявіть державу, в якій люди стоять один за одного горою,  переживають за добробут своїх сусідів, вміють ділитись та допомагати тим, хто знаходиться в потребі – хто зможе нашкодити такій державі?

  Байдужість – це біч сьогодення. Не виховуйте в собі цю ваду.

   

  Керівник нашого проекту з допомоги родинам в СЖО:

  Афанасьєва Людмила Іванівна – 095 418 15 61

  afanasyeva@myhomefororphans.com.ua

  Дякуємо Службу у справах дітей Управління молоді та спорту Херсонської міської ради за тісну співпрацю.