Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры

  До сімей зі складними життєвими обставинами належать:

  –  сім’ї, які втратили годувальника через хворобу, або нещастя;

  –  сім’ї, батьки яких втратили роботу;

  – сім’ї зі стійкими конфліктами у взаєминах між батьками, батьками та дітьми;

  – неповні сім’ї, де є дитина з особливими потребами;

  – сім’ї, зовні благополучні, які допускають серйозні помилки, прорахунки в системі сімейного виховання внаслідок невміння будувати взаємини між членами сім’ї, низької педагогічної культури та неосвіченості.

  Формат таких родин має одну з найбільших загроз руйнування, а саме, потрапляння дітей з таких родин до інтернатних установ та до ще більшого поширення соціального сирітства.

  З метою запобігання такої біди для дітей та батьків, Херсонський обласний благодійний фонд «Мій Дім» розширює проект допомоги таким родинам

  «Одна церква – одна родина». Двом родинам було придбано вугілля та  соняшникові брикети; двом родинам надійшла фінансова допомога для вирішення реабілітаційних потреб дітей з особливими потребами; одна дитина влаштована до дитячого садочка; дітям з двох родин надана гуманітарна матеріальна допомога у вигляді одягу та взуття; сім родин отримує юридичну консультативну допомогу. Гарна співпраця налагодилась з органами місцевого самоврядування Каховського району. Складно зараз виживати родинам у маленьких селах. Відсутність роботи, дороговартісність палива, багатодітність родин складає цілий спектр проблем , які ми з вами можемо допомогти вирішити разом з родиною. Таких родин, які опинились у складних життєвих обставинах багато. Вони поруч з вами. Ми сподіваємось на те, що Господь відкриє ваше серце для них. Ви побачите їх і протягнете руку допомоги, щоб підтримати, підказати, захистити. Адже проблеми розпочинаються від нашої юридичної незахищеності, незнання елементарних прав та форм застосування своїх особистих вмінь та можливостей. Все можна подолати: і біду, і безгрошів’я, і розпач…Потребен лише час. Лише одна проблема потребує термінового втручання – це голодне та холодне дитинство.

  1

  Маленькі діти не вміють заробляти на їжу і тепло, а батьки без допомоги та підказки не можуть це зробити. Ми з вами  маємо допомогти зберегти  родини для дітей, підняти батьківський авторитет, допомогти створити іншу модель родини, де затишно та комфортно всім. Якщо наразі у вас є речі одягу, взуття, домашнього вжитку, які ви можете пожертвувати для таких родин, будемо вдячні. Телефон для інформації є на нашому сайті.

   

  З повагою, Людмила Строкатюк