Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры

  Сім’я – це маленька часточка, клітинка живого організму, який зветься державою.

   

   

  6

  У 2015 році ми продовжували разом з Вами йти до нашої спільної мети. А саме: розвивали форми національного сімейного влаштуван­ ня дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нада­ вали фахову допомогу прийомним родинам, разом духовно зростали, популяризували усиновлення та залучали до цього процесу ще біль­ шу кількість громадян. Усі ці напрямки діяльності є актуальними та пріоритетними.

   

  Надання фінансової, методичної та благодійної допомоги родинам Фонду.

  1. 86 сімей, членів Фонду, отримували щомісячну фінансову до­помогу;

  2. Родини Фонду за терміновими заявками отримували допомо­гу в медичному діагностуванні та лікуванні;

  3. В партнерстві з Місією «Світло Воскресіння» 13 родин отрима­ли допомогу в придбанні вугілля та дров, екстрену медичну допомогу (придбання медичних засобів);

  4. Почав працювати міні-проект «Виручалочка» для збору, обмі­ну та використання дитячих речей, меблів, іграшок, предметів домашнього вжитку.

  5. Продовженням гарних традицій Фонду стало проведення кру­глих столів, під час яких учасники обмінювалися своїм батьків­ським досвідом, спілкувалися з батьками, які вперше виріши­ли послужити дітям-сиротам. У 2015 році було проведено два таких заходи.

  6. Спільний відпочинок батьків з дітьми (сплав на байдарках, екстремальний туризм) допоміг зміцнити відносини в родинах.

  7. Світле свято зустрічі Різдва Христового об’єднало в радості і любові всіх.