Новости
 • Натур продукт, який хотіли віддати тваринам безкоштовно розвезли нужденим родинам

 • Чому у “хороших батьків виростають “проблемні” діти?!

 • Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

 • Різдвяний конвой – 2019

 • Різдвяний конвой з Німеччини прибуде до Херсону

 • Альянс «Україна без сиріт», за сприяння Міністерства соціальної політики та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби презентує документальний фільм «Що таке любов?!»

 • 11 листопада в художньому музеї ім. Шовкуненка О.О. влада, Церква та громадськість разом молились за дітей-сиріт та дітей, загиблих воїнів АТО.

 • Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

 • 01
  Консультации
  Способ пожертвования

  Подпишитесь на нашу рассылку новостей

  Друзья
  Партнеры

  Значною подією 2015 року стало відкриття 7 серпня «Християнського Центру розвитку сім’ї та батьківства».

  Для Бога немає нічого неможливого, тому мрії стали реальністю за 1 рік.

   

   

  10

   

  «Християнський Центр розвитку сім’ї та батьківства» – це сучасний комплекс для проживання, проведення вільного часу та навчання батьків, дітей та випускників інтернатних закладів

  На базі Центру побудовані шестикімнатна і дві трикімнатні квар­тири, де мешкають родини з дітьми, які усиновлені або під опікою. В трьох однокімнатних квартирах проживають 12 випускників інтер­ натів, в тому числі з особливими потребами.

  Під родинною опікою сімей та наставників молоді юнаки та дівча­та мають можливість адаптуватися до дорослого самостійного життя.

  Багатодітні прийомні родини, які проживають у Центрі, є зразком моделі відносин в сім’ї, відношення до батьківських та материнських обов’язків, побудови стосунків з іншими людьми у житті загалом.

  Взаємодопомога, взаємопідтримка на основі християнської ети­ки стають зразком життя з любов’ю та Господом у серці.

  Програма соціалізації кожного вихованця включає в себе тре­нінги по подоланню наслідків психологічних травм, вивчення Слова Божого, спільне планування особистого бюджету, правову освіту, формування стандарту здорових звичок, навчання приготу­ванню їжі, майстер-класи з прибирання та прання, догляду за станом здоров’я, за одягом та взуттям, спільні заходи з виїздом на природу, екскурсії, спортивні розваги. Все це має допомогти юнакам та дівча­там стати самостійними в подальшому житті.

  На даний час 19 юнаків та дівчат пройшли та продовжують про­ходити соціальну адаптацію у Центрі.