Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Держава може подолати проблему сирітства!! Але, за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.

Дякую всім цим жінкам, які служать дітям-сиротам!

Ефективна робота з травмованими дітьми здійснюється через особисті взаємовідносини з живою людиною, а не через дотримання загального режиму бездушної системи.

На сьогодні, вже близько 10 -ти дитячих будинків сімейного типу являються членами БФ “Мій Дім”та ми прагнемо більшого!

Вислуховуючи протягом години людей, які служать дітям-сиротам, ще раз переконуєшся в тому, що вони дуже потребують підтримки та розуміння зі сторони соціуму та влади. 
Адже, вони здійснюють неоціненний труд на благо суспільства, але суспільство, в свою чергу, низько оцінює цей труд та часом нелестно відгукується про їх діяльність.

Ось такі жорстокі, часом несправедливі слова доводиться чути в свою адресу прийомним батькам та батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу.

Ви знаєте, сьогодні складно знайти тата або маму, які б не мали проблем із вихованням своєї біологічної дитини, яка здавалося б, не зазнавала вагомих психологічних та фізичних травм. І тим не менш, навіть виховуючи “своїх” дітей, ми стикаємось з дуже тяжкими випробуваннями.
То ж уявіть, з чим щоденно доводиться стикатись тим, хто виховує “покинутих на державу”, травмованих дітей. Так, вони отримують гроші на утримання дітей та мізерну зарплатню за любов та турботу, які щоденно віддають з “запасів” свого серця. І багато людей, до речі, вважають, що ці запаси є невичерпними.

Ціль вищенаписаного одна – допомогти суспільству змінити своє упереджене ставлення до прийомних батьків та батьків вихователів дитячих будинків сімейного типу. Проявляйте більше розуміння та поваги до тих, хто обрав найкращу професію в світі – бути мамою та татом для покинутої дитини! 
Держава може подолати проблеми сирітства, але за умови, що інструментом для цього стане родина – розвиток сімейних форм виховання, а не система інституційного догляду за дітьми.
“Вставляючи валки в колеса” , ви заважаєте втілювати державну реформу – Проектний офіс з підтримки реформи ДІ ! Будьте обережні!