Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры

Рекомендовані фільми


%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%ba%d0%b0Перевірка
Короткометражний фільм “Перевірка” (2013 року) – курсова робота студентки режисерського факультету ВДІКу, Суханової Галини.
Фільм показує те, як працівники соціальної служби опіки приїжджають з перевіркою в будинок неблагополучної сім’ї. Їх зустрічає дівчинка Маша, яка запевняє, що в їхньому будинку все змінилося в кращу сторону: мама знайшла роботу і кинула пити, прибирає в квартирі, готує їжу … І що незабаром все буде ще краще … Іншими словами, дівчинка захищає свою мати-п’яничку, а співробітниця соціальної служби повинна прийняти непросте рішення!
Дивитися онлайн


Август_Раш_ПостерАвгуст Раш
Молодий харизматичний ірландський гітарист і американська віолончелістка з престижної сім’ї полюбили один одного. Після чарівної зустрічі в Нью-Йорку обставини виявляються сильнішими за них, і вони змушені розлучитися. Народжена дитина, Август Раш, по такому ж нещасливому збігу обставин опиняється в одному з нью-йоркських притулків. Дванадцять років потому Август Раш, незвичайно талановитий для свого віку музикант, відчайдушно прагне знайти своїх батьків. Єдиною можливістю для цього він вважає свою музику…

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruХористи

Франція, 1949 рік. Зневірившись знайти роботу, вчитель музики Клемент Матьє потрапляє в інтернат для важких підлітків. Там він бачить до яких жорстоких «виховних заходів» вдається ректор цього закладу Рашан. Чим більше знущається Рашан над хлопчиками, тим агресивнішими вони стають. Добродушного Матьє обурюють ці методи, але він не в змозі відкрито протестувати. Одного разу йому, автору численних музичних творів, які він скромно ховає в своїй кімнаті, приходить в голову чудова ідея: організувати шкільний хор.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruДитя жовтня

Коли завіса піднімається, Ханна робить свої перші кроки в театральній виставі коледжу, але ледве встигає сказати кілька фраз, падає на сцені перед приголомшеною аудиторією. Після медичних тестів, лікарі вказують на єдиний і основний фактор всіх її недуг, а саме – її сильно передчасне народження, що стало великим одкровенням для дівчини. Але все це було ніщо в порівнянні з новиною, що причиною всього став колись невдалий аборт її біологічної матері, котра побажала позбутися її ще до народження, а також новиною, що її батьки, з якими вона прожила 19 років, виявилися прийомними.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruПедагогічна поема

1920 рік. По неспокійній Росії бродять тисячі знедолених дітей. У перші важкі роки становлення радянської влади педагог Антон Семенович Макаренко береться за виховання малолітніх злочинців. Сироти дивляться зверхньо на настанови викладачів, чиї звичайні підходи не в силах переламати ворожість і злість в очерствевшую серцях підлітків.Але одного разу, не втрачаючи надії на успіх, Антон Семенович робить дуже ризикований крок. Сміливий вчинок приносить йому авторитет серед відчайдушних шибеників. І незабаром разом з викладачами на фундаменті зруйнованої колонії злочинці починають будувати свій новий будинок і нове життя.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruДжоні

Фільм про хлопчика-сироту, хворого на лейкемію. Його новий онколог, доктор Картер, вражений оптимізмом хлопчика і, перш за все, його вірі в Бога. Він вирішує взяти його до себе додому, щоб стати йому прийомною сім’єю. У родині доктора Картера далеко не все гаразд. Після того як їх 10-річний син загинув в автомобільній катастрофі, його дружина Юлія відсторонилася навіть від дочки. Вона виступає проти ідеї прийому цього невиліковного хворого хлопчика …

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruРадіо

Американська глибинка середини минулого століття … Розумово відстала хлопчина на прізвисько Радіо є об’єктом насмішок всього містечка. Однак, тренер місцевої футбольної команди бере Радіо під свою опіку, і це змінює життя всього міста …

Дивитися онлайн


Постер_Похороните_меня_за_плинтусомПоховайте мене за плінтусом

Фільм про 8 – річного хлопчика Сашу Савельєва. Він живе у бабусі , тому що та не довіряє виховання дитини своїй дочці, у якої новий чоловік і яка, на думку бабусі, безпутна. Бабуся, справжній тиран, і матір рвуть дитину на частини.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruОлівер Твіст

19 – е століття . Хлопчик на ім’я Олівер Твіст , кинутий батьками , виявляється на вулицях Лондона. Тут він знайомиться із злодієм на ім’я Феджін, який запрошує Олівера в свою команду. Деякий час по тому Олівер, злодій, попадається на гарячому. Однак, що зловив його містер Браунлоу замість того, щоб покарати маленького мерзотника, вирішує його виховати.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruІталієць

Шестирічного Ваню , вихованця дитбудинку , збирається всиновити італійська родина – звідси його прізвисько « італієць » . Попереду – безхмарне життя під середземноморським сонцем , але хлопчик у що б то не стало хоче знайти свою рідну матір .

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruЯрик

Головному герою фільму – Ярославу – близько шести років. Разом з мамою він приїжджає в Москву до батька, але той їх не зустрічає. Мама йде купити Ярику що-небудь поїсти і не повертається. Дитина залишається одна у величезному місті.Йому належить опинитися в гральному будинку, в міліції, в чужому автомобілі. Його годують абсолютно незнайомі люди, хтось допомагає, а хтось штовхає, як кошеня. Митарства і страждання юної істоти в мегаполісі нескінченні і жорстокі.

Дивитися онлайн


df244847ac4be915379bcd3e2d9c9131Енн із Зелених дахів

Фільм, знятий за романом Люсі Монтгомері “Історія Енн Ширлі”, про дівчинку-сироту, удочерённой літніми братом і сестрою. Наділена палким уявою, Енн постійно потрапляє в якісь переробки, але природна чарівність і вміння викликати прихильність до себе людей завжди допомагають їй з гідністю пройти всі життєві випробування.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruОпудало

Художній фільм про шестикласниця, що зуміла вистояти в сутичці з підлістю і зрадою. Фільм знятий в 1983 році за однойменною повістю Володимира Железникова, написаної в 1981 році на основі випадку з онукою автора, яка взяла на себе чужу провину, за що весь клас оголосив їй бойкот.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruСвої діти

Діна, колишня фігуристка, два роки тому отримала травму, яка закрила їй дорогу у великий спорт, веде в дитячому будинку для розумово відсталих танцювальні уроки. Одного разу в цей дитбудинку з’являється Лада, боязка і сором’язлива і дуже талановита дівчинка. Діна Андріївна проникає симпатією до Лади і вирішує забрати її до себе і оформити над нею опікунство. Пізніше в житті Діни з’являється Гліб – привабливий чоловік, з яким Діна познайомилася на ковзанці. Але Гліб відразу ж не злюбив Ладу, а коли дізнався, що вона з дитбудинку, став висловлювати сумніви в її повноцінності …

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruНевидима сторона

Реальна історія гравця в американський футбол команди Baltimore Ravens Майкла Оера . Що залишився без даху над головою молодого афроамериканець взято під опіку заможною родиною . Життя в новому оточенні повністю змінює долю замкнутого підлітка, допомагає реалізувати свій потенціал. Вступивши до університету штату Міссісіпі , він грає в студентській команді і пізнає приховану сторону спортивної гри , вчиться стратегії і тактичному аналізу. Знання того , що в грі найчастіше саме мозок перемагає м’язи , незабаром допоможе потрапити Майклу в професійну лігу .

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruЗірочки на землі

Маленький хлопчик 8 років Ішан Аваст з народження трохи відрізняється від інших дітей. Йому дається важко те, що у інших виходить дуже легко. Світ не розуміє цієї дитини, як і його власні батьки. Коли Ішан втретє провалює іспити в школі, його батько в покарання відправляє хлопчика в школу-інтернат. Самотність губить дитину, він засуджує себе за розставання з батьками, але і їх не може пробачити. Одного разу в житті Ішана з’являється тимчасовий вчитель малювання Рам Нікум – єдиний, хто розуміє цю дитину. Рам ставить перед собою мету змінити життя хлопчика і ставлення до нього.

Дивитися онлайн


kinopoisk.ruЦирк метеликів

У розпал Великої Депресії, шоумен і власник власного невеликого цирку, гастролює зі своєю трупою по зруйнованій американської провінції, радуючи і піднімаючи настрій простих людей в це не простий час. Під час своєї подорожі, він відвідує ярмарковий балаган, де виявляє людини без кінцівок, якого там експлуатують в якості живого експоната шоу-виродків.В результаті ця людина стає частиною мандрівної трупи циркових артистів. Пізніше, за допомогою своїх нових друзів, він знаходить віру в себе, і робить те, про що раніше не смів навіть мріяти.

Дивитися онлайн


2480Мене звати Девід

З самого раннього дитинства Девід вчився ненавидіти людей і не довіряти їм . Та й як можна поводитися по – іншому , перебуваючи в табірних катівнях ? Коли не знаєш , на кого можна покластися , коли доглядачі можуть перетворити твоє життя в щоденний кошмар . Однак шляхи долі несповідимі , і Девіду надається шанс знайти свободу

Дивитися онлайн


1469695511_bvБрати вітру

Альпи, 60 роки минулого століття. Дванадцятирічний Лукас проживає зі своїм батьком на невеликому хуторі. Одного разу хлопчик знаходить пташеня орла, який випав із гнізда, і таємно приносить його додому. Однак, з часом відносини Лукаса з дикою птицею перетворюються в незвичайну дружбу і призводять до цікавих пригод. Лукасу велику підтримку надає таємничий Данзер, який як ніхто знає звички диких тварин і відкриває хлопчикові їх незвичайний світ …

Дивитися онлайн