Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Про дітей, які народилися з гаджетом в руках

Вважається, що кожні двадцять років народжується нове покоління, світогляд якого разюче відрізняється від попередніх поколінь. Вони мають інші цінності, характер, місію.

1963 – 1984 р.р. – народжувались представники покоління X
1984 – 2000 р.р. – час покоління Y
після 2000 р. – покоління Z

А сьогодні ми стикаємось з приходом Нового поління людей Альфа (α). З дітьми, які народжуються в час стрімкого розвитку технологій та соціальних змін. Їх виховують батьки з покоління X та Y, , які часом не усвідомлюють ту велику різницю між тим підходом до виховання, який застосовували до них і тим, який варто використовувати з їхніми дітьми сьогодні.

ЩО Ж ВАРТО ЗНАТИ ПРО СУЧАНИХ ДІТЕЙ??

☑️ Частіше всього, їх неможливо змусити щось робити. Примусовий метод навчання на них не діє. Вони проявляють велику цікавість до знань, але тільки в тому випадку, якщо усвідомлюють нащо їм це потрібно. Тож, ультиматумами, залякуванням, погрозами, нераціональними покараннями сучасні батьки не досягнуть успіхів у вихованні дітей.

ВИХІД: намагайтесь домовлятись, співпрацювати, заохочувати, і вміло хвалити.

☑️Вони отримують щоденно великий об’єм інформації. Але, із сприйняттям, засвоєнням та практичним застосуванням цієї інформації мають проблеми. Вільний доступ до виходу в мережу інтернет дає можливість в будь -який час дізнатись про будь що. Вся історія світу міститься в кишені вашої дитини. Наповнення різноманітною інформацією, яка не вибудовується в чітку логічну послідовність в голові людини, і не має практичного застосування, веде до розфокусованості та хаотичного мислення. Діти часто не можуть зосередитись та мають проблеми з усидливістю.

ВИХІД: Допомагайте їм виражати думки. Запитуйте, що нового вони сьогодні дізнались? Як вони можуть застосувати цю інформацію. Виявляйте зацікавленість в тому, що вони розповідають. Діти не повинні “залишатись на самоті з інформацією”, яку щоденно отримують.

☑️Вони залежні від технологій, зайняті кількома справами одночасно, дуже мобільні.

ВИХІД: Обмежуйте їх час перебування в мережі інтернет. Вчіть їх планувати свій час і прописувати завдання, які треба виконати.

Минулого тижня в нашому тренінговому центрі пройшов дуже корисний семінар Олени Яковенко. Багато говорилось про мислення дітей, та вплив інтенсивного розвитку технологій на їх світогляд, навики та характер.
Віримо, що всі хто відвідав цей захід отримали багато корисної та практичної інформації.