Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Святкування Великодня

 

Більше 100 дітей, які проживають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах, святкували з нашою командою, Свято Христового Воскресіння. 
Дружня атмосфера, веселі ведучі, подарунки та солодощі, рухливі ігри і цікава Пасхальна вистава від родин фонду та учасників центра соціальної інтеграції – все це ми підготували, щоб допомогти родинам відчути атмосферу цього світлого весняного Свята. 

 

Поки діти грали в ігри, їх батьків запросили на спілкування із командою Центра розвитку сім’ї та батьківства “Мій Дім” в окрему залу. В цілому, з дітьми прийшли тільки мами або бабусі. І одразу було помітно, наскільки незвичною для них є атмосфера доброго, щирого, невимушеного спілкування, де до них уважні та ставляться із повагою.

Зазвичай, наше меркантильне суспільство зневажливо ставиться до бідності.  Бути бідним це не злочин. І ми не маємо права  знецінювати людей-малих статків, ганьбити їх, чи осуджувати. Взагалі, Суд  не є справою рук людських, але Божих, якщо звичайно не йдеться мова про адміністративне або кримінальне правопорушення.

Кожна родина, яка,  з різних причин, опинилась у складних життєвих обставинах,  заслуговує на «Руку допомоги». Інша справа, чи скористається вона розумно цією допомогою, чи ні.  Але,  вона її точно потребує. 

Спроможність місцевої  громади, в цілому,  залежить від її уважного ставлення до кожного члена громади. І позиція «Моя хата скраю», рано чи пізно, призведе до егоїстичного соціуму, яке виживає, задовольняючи свої потреби за рахунок пригнічення потреб оточуючих.

Це явище вже масово спостерігається  в нашому соціумі. Нажаль.

Наше завдання: не бути байдужим до потреби інших людей. Вчасно надана підтримка родині, що перебуває у складних життєвих обставинах , може попередити алкоголізм, насилля в родині, розлучення та  вилучення дітей.  

Єдність громади – це дуже потужна річ. Уявіть державу, в якій люди стоять один за одного горою,  переживають за добробут своїх сусідів, вміють ділитись та допомагати тим, хто знаходиться в потребі – хто зможе нашкодити такій державі?

Байдужість – це біч сьогодення. Не виховуйте в собі цю ваду.

 

Керівник нашого проекту з допомоги родинам в СЖО:

Афанасьєва Людмила Іванівна – 095 418 15 61

afanasyeva@myhomefororphans.com.ua

Дякуємо Службу у справах дітей Управління молоді та спорту Херсонської міської ради за тісну співпрацю.