Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
21 червня на території Зеленопідської сільської ради пройшло засідання робочої групи з питання створення та розвитку ефективних, місцевих, соціальних послуг на території Зеленопідської об’єднаної територіальної громади

УСПІХ В ГРОМАДІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ СОЦІАЛЬНИМИ ПИТАННЯМИ ГРОМАДИ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ТАК САМО СИЛЬНО, ЯК І ПИТАННЯМИ ЇЇ БЮДЖЕТУ. 📌

(Зеленопідська Отг )(ОТГ) Каховського району Херсонської області.

На зустрічі були присутні: голова громади – Галина Лобунько, спеціалісти сільської ради, керівник проектів організації “Рідна Земля” (Каховка) – Людмила Августинович, команда ХОБФ “Мій Дім” (Херсон), – Юрий МаринчакAlexander Gordenko, виконавчий директор центру розвитку сім’ї та батьківства “Мій Дім” (Херсон) – Павел Смоляков пастор церкви, капелан та активний волонтер – Таран Євгеній.

Також, сільську раду відвідали представники різних ГО, вчителі недільної школи, вихователі і викладачі навчальних закладів, соціальні працівники, представники ЗМІ та група активних громадян села Коробків, які також переймаються долею дітей та бажають перейняти досвід створення дитячого денного центру та центру соціальної підтримки сімей та дітей (https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/249510295)

📌Однією із головних цілей цієї зустрічі було – обговорення і аналіз оцінки потреб сімей, дітей та людей похилого віку, які проживають на території ОТГ, з метою забезпечення ефективності та доцільності послуг, яку будуть запропоновані жителям.

Наша команда була вражена успіхами даної ОТГ. Галина Павлівна Лобунько вже 17 років займає посаду голови сільської ради (з них, вже 2 роки, як займає посаду голови ОТГ). Вона розповіла про роботу її команди. 
Залучаючи і бюджет громади і бюджет держави, за останній роки, керівництво громади встановили дитячі майданчики, побудували спортивний майданчик, покращили рівень медицини на рівні ОТГ, зробили багато капітальних ремонтів в навчальних закладах, ремонтують дороги, налагодили освітлення…

“2 роки втілення реформи Децентралізації дали стільки позитивних результатів, скількох ми не спостерігали за всі 17 років. Тільки б ще люди це розуміли і долучались до роботи, а не очікували, що хтось, звідкись прийде і щось добре для них зробить” – зауважила Галина Павлівна.

Доречі, Громада займає 2 чи 3 місце по самодостатності в області.📌

Які кроки ми обговорювали:
1. Оцінка потреб населення – підготовка аналітичного звіту
2. Розробка моделі послуг
3. Прорахування вартості послуг
4. Навчання
5. Планування реалізації моделі

Друзі, цікавить Ваша думка стосовно важливості створення соціальних послуг для громади на місцевому рівні. Діліться в коментарях! 👇

Спроможна громада – цілісна країна! Громада має бути відкритою до того, аби забезпечити добробут її сімей та – благополуччя дітей.

Дякуємо щиро нашим партнерам: 
ГО “Рідна земля” (Каховка) та потужній команді Міжнародної громадської організації “Міжнародний центр розвитку лідерства” (Київ) 
(МЦРЛ Україна)

Далі буде!