Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры

До сімей зі складними життєвими обставинами належать:

–  сім’ї, які втратили годувальника через хворобу, або нещастя;

–  сім’ї, батьки яких втратили роботу;

– сім’ї зі стійкими конфліктами у взаєминах між батьками, батьками та дітьми;

– неповні сім’ї, де є дитина з особливими потребами;

– сім’ї, зовні благополучні, які допускають серйозні помилки, прорахунки в системі сімейного виховання внаслідок невміння будувати взаємини між членами сім’ї, низької педагогічної культури та неосвіченості.

Формат таких родин має одну з найбільших загроз руйнування, а саме, потрапляння дітей з таких родин до інтернатних установ та до ще більшого поширення соціального сирітства.

З метою запобігання такої біди для дітей та батьків, Херсонський обласний благодійний фонд «Мій Дім» розширює проект допомоги таким родинам

«Одна церква – одна родина». Двом родинам було придбано вугілля та  соняшникові брикети; двом родинам надійшла фінансова допомога для вирішення реабілітаційних потреб дітей з особливими потребами; одна дитина влаштована до дитячого садочка; дітям з двох родин надана гуманітарна матеріальна допомога у вигляді одягу та взуття; сім родин отримує юридичну консультативну допомогу. Гарна співпраця налагодилась з органами місцевого самоврядування Каховського району. Складно зараз виживати родинам у маленьких селах. Відсутність роботи, дороговартісність палива, багатодітність родин складає цілий спектр проблем , які ми з вами можемо допомогти вирішити разом з родиною. Таких родин, які опинились у складних життєвих обставинах багато. Вони поруч з вами. Ми сподіваємось на те, що Господь відкриє ваше серце для них. Ви побачите їх і протягнете руку допомоги, щоб підтримати, підказати, захистити. Адже проблеми розпочинаються від нашої юридичної незахищеності, незнання елементарних прав та форм застосування своїх особистих вмінь та можливостей. Все можна подолати: і біду, і безгрошів’я, і розпач…Потребен лише час. Лише одна проблема потребує термінового втручання – це голодне та холодне дитинство.

1

Маленькі діти не вміють заробляти на їжу і тепло, а батьки без допомоги та підказки не можуть це зробити. Ми з вами  маємо допомогти зберегти  родини для дітей, підняти батьківський авторитет, допомогти створити іншу модель родини, де затишно та комфортно всім. Якщо наразі у вас є речі одягу, взуття, домашнього вжитку, які ви можете пожертвувати для таких родин, будемо вдячні. Телефон для інформації є на нашому сайті.

 

З повагою, Людмила Строкатюк