Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры

Сім’я – це маленька часточка, клітинка живого організму, який зветься державою.

 

 

6

У 2015 році ми продовжували разом з Вами йти до нашої спільної мети. А саме: розвивали форми національного сімейного влаштуван­ ня дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нада­ вали фахову допомогу прийомним родинам, разом духовно зростали, популяризували усиновлення та залучали до цього процесу ще біль­ шу кількість громадян. Усі ці напрямки діяльності є актуальними та пріоритетними.

 

Надання фінансової, методичної та благодійної допомоги родинам Фонду.

1. 86 сімей, членів Фонду, отримували щомісячну фінансову до­помогу;

2. Родини Фонду за терміновими заявками отримували допомо­гу в медичному діагностуванні та лікуванні;

3. В партнерстві з Місією «Світло Воскресіння» 13 родин отрима­ли допомогу в придбанні вугілля та дров, екстрену медичну допомогу (придбання медичних засобів);

4. Почав працювати міні-проект «Виручалочка» для збору, обмі­ну та використання дитячих речей, меблів, іграшок, предметів домашнього вжитку.

5. Продовженням гарних традицій Фонду стало проведення кру­глих столів, під час яких учасники обмінювалися своїм батьків­ським досвідом, спілкувалися з батьками, які вперше виріши­ли послужити дітям-сиротам. У 2015 році було проведено два таких заходи.

6. Спільний відпочинок батьків з дітьми (сплав на байдарках, екстремальний туризм) допоміг зміцнити відносини в родинах.

7. Світле свято зустрічі Різдва Христового об’єднало в радості і любові всіх.