Новости
01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры

Значною подією 2015 року стало відкриття 7 серпня «Християнського Центру розвитку сім’ї та батьківства».

Для Бога немає нічого неможливого, тому мрії стали реальністю за 1 рік.

 

 

10

 

«Християнський Центр розвитку сім’ї та батьківства» – це сучасний комплекс для проживання, проведення вільного часу та навчання батьків, дітей та випускників інтернатних закладів

На базі Центру побудовані шестикімнатна і дві трикімнатні квар­тири, де мешкають родини з дітьми, які усиновлені або під опікою. В трьох однокімнатних квартирах проживають 12 випускників інтер­ натів, в тому числі з особливими потребами.

Під родинною опікою сімей та наставників молоді юнаки та дівча­та мають можливість адаптуватися до дорослого самостійного життя.

Багатодітні прийомні родини, які проживають у Центрі, є зразком моделі відносин в сім’ї, відношення до батьківських та материнських обов’язків, побудови стосунків з іншими людьми у житті загалом.

Взаємодопомога, взаємопідтримка на основі християнської ети­ки стають зразком життя з любов’ю та Господом у серці.

Програма соціалізації кожного вихованця включає в себе тре­нінги по подоланню наслідків психологічних травм, вивчення Слова Божого, спільне планування особистого бюджету, правову освіту, формування стандарту здорових звичок, навчання приготу­ванню їжі, майстер-класи з прибирання та прання, догляду за станом здоров’я, за одягом та взуттям, спільні заходи з виїздом на природу, екскурсії, спортивні розваги. Все це має допомогти юнакам та дівча­там стати самостійними в подальшому житті.

На даний час 19 юнаків та дівчат пройшли та продовжують про­ходити соціальну адаптацію у Центрі.